Доставка суші в Одесі в Київський район – лише за 1 годину!

Стежити за своїм способом життя, а також смачно та правильно харчуватися вже стало гарною звичкою. Але робити це буває не так просто, особливо коли живеш і працюєш у такому активному місті, як Одеса. Багато в чому для вирішення таких ситуацій ми створили нашу службу доставки їжі “Рис”. Їди смачної, здорової та різноманітної. Наші клієнти живуть у різних районах міста, і для дуже важливо привезти замовлення вчасно, щоби довге очікування не зіпсувало настрою та не порушило плани. Замовити суші з доставкою по Одесі, а саме в Київський район, ви можете у зручному онлайн режимі і ми привеземо його через 60 хвилин!

Правильне харчування може бути смачним!

Наша служба доставки не випадково називається “Рис“. Ця злакова рослина є одним із головних продуктів багатьох народів. Крім цього, він є джерелом складних вуглеводів, вітамінів, амінокислот і мікроелементів. Саме з рису виходять такі смачні та давно улюблені страви як суші та роли. Ми працюємо для тих, хто вміє цінувати смак життя та смачну їжу, хто розуміє, що таке здорова їжа та цінує бездоганний сервіс.

Наше меню – це наша гордість

Тому ми можемо говорити про нього багато, довго та із задоволенням. Розповідати про кожну страву так, що вже за кілька хвилин обов’язково захочеться спробувати. Для кожного нашого клієнта ми маємо що запропонувати.

  • М’ясні страви з курки, свинини, телятини на грилі.
  • Страви з овочів без м’яса та морепродуктів.
  • Страви з рибою та морепродуктами.
  • І, звичайно ж, улюблені суші та роли.

Для приготування страв ми використовуємо найсвіжіші продукти і це помітно на їх смак.

“Рис” – найшвидша доставка суші Київський район (Одеса). Всього 60 хвилин – і кур’єр вручить вам довгоочікуваний пакет із замовленням.

Немає приємнішого моменту, коли ви отримуєте повідомлення “Кур’єр на місці. Виходьте на замовлення”. Залишається всього кілька хвилин до того, як ви діставатимете свої улюблені страви і приступите до обіду або вечері.

Що ми ще хочемо розповісти про свою доставку?

  • У нас ввічливі оператори, професійний кухар, акуратні та дуже швидкі кур’єри.
  • Для доставки суші в Одесі по Київському району потрібно близько 60 хвилин.
  • Ми привозимо страви у спеціальній термоупаковці, тому вони зберігають температурний режим.
  • Тішимо своїх замовників приємними акціями та знижками.

Як зробити замовлення?

Замовити суші з доставкою в Київський район ви можете через сайт або за телефоном. Оплати ми приймаємо готівкою кур’єру при отриманні або онлайн.

Бажаємо Вам приємного апетиту та відмінного настрою!