Доставка суші в Приморський район та інші райони Одеси за 60 хвилин!

Щоб приготувати суші самостійно, потрібно знайти правильний рецепт, купити спеціалізованому магазині потрібні продукти, вивчити відеоуроки, як правильно готувати суші і приступити до роботи. На готування піде ще кілька годин і не факт, що отриманий результат потішить. Але є й інший спосіб, простіший і швидший. Коли дуже хочеться суші, відкривайте сайт доставки “Рис”, вибирайте улюблені страви, вкажіть адресу та за годину ви отримаєте своє замовлення. Доставка суші по Одесі в Приморський район займаємо до 60 хвилин. Ми привеземо все, що хочете!

Як ми готуємо?

У меню нашого ресторану представлена нев’януча класика, наприклад, суші “Банзай”, “Вулкан”, “Аляска”, так є і новинки – суші без рису, запечені та солодкі роли. Особливу увагу ми приділяємо якості страв і вважаємо, що для їхнього приготування потрібно використовувати тільки якісні та свіжі продукти. У нас немає жодних заготовок, і це наша принципова позиція. До приготування ролів та суші кухар приступає тоді, коли йому буде передано замовлення. Тому ми завжди привозимо все лише свіжоприготовлене, ароматне, ситне та смачне.

“Рис” – це найшвидша доставка суші Одесою. Ми привеземо ваше замовлення до Приморського району всього за 60 хвилин.

Коли хочеться улюблених суші, але йти нікуди немає часу чи бажання, коли не хочеться готувати і ви поспішайте додому, краще замовити свої улюблені страви і ми привеземо їх як максимально швидко на будинок, в офіс або навіть на природу. Ми маємо власний авто- і мотопарк, до того ж у нас працюють молоді кур’єри, які добре знають місто і на доставку витрачають мінімум часу.

Одесити люблять “Рис”. Ми цінуємо це і висловлюємо свою вдячність у всьому: смачній їжі, першокласному обслуговуванні та швидкій доставці.

Ми можемо назвати десятки причин, чому варто скористатися послугами нашої доставки їжі, але, мабуть, найголовнішими будуть такі:

  • Суші І роли у нашому виконанні – це великі порції, щедра начинка та лише свіжі інгредієнти.
  • Крім суші, ви можете замовити гарячі страви (тільки локшини у нас 5 видів!), піцу, супи та салати.
  • Для найменших у нас спеціальне дитяче меню. Діти люблять наші млинці, супи, солодкі роли та круасани.
  • Доставка суші по Одесі в Приморський район займає до 60 хвилин.

Не відмовляйте собі в задоволенні більше відпочивати та не витрачати час на приготування їжі. Замовляйте улюблені суші в службі доставки “Рис”, і разом із замовленням ми привеземо вам гарний настрій!