Доставка суші в Аркадію (Одеса)

“Добрий день! Кур’єр під’їхав. Виходьте на замовлення”. Так, мабуть, це ті слова, які хоче почути кожен. Особливо якщо це кур’єр служби доставки “Рис”, який привіз ваші улюблені суші. Є хороша прикмета: якщо замовити суші, то весь день буде відмінним! І ми готові доводити це знову і знову. Бронюйте суші з доставкою додому в Аркадію і ми привеземо замовлення не пізніше 60-ти хвилин!

“Рис” – понад 500 видів страв. Великі порції. Свіжі інгредієнти.

Перше, що ми хочемо вам сказати, це спасибі за те, що ви замовляєте улюблені суші в нашій службі доставки, і продовжуєте це робити, рекомендуючи нас своїм друзям і знайомим.

Багато одеситів вважають, що доставка їжі може супроводжуватися деяким ризиком. Хотілося б, щоб привезені страви виявилися такими ж апетитними, як на фото чи такими ж смачними, як обіцяє реклама, але хто це може гарантувати? Погодьтеся, мало приємного в тому, щоб отримати роли, що розпалися або охололу піцу. Це все про довіру. Його дуже складно одержати, але втратити дуже легко.

Ми запитуємо себе: а що ми самі відчули б, отримавши суші або піцу. Все-таки завжди корисно дивитися на власну продукцію очима наших замовників. І знаєте, ми отримуємо радість, а судячи з ваших відгуків, то й ви теж!

Ми знаємо, що ви справжні поціновувачі смачної їжі! І що суші для вас – це не просто їжа, це насамперед задоволення. І ніщо не повинно затьмарити радість від отримання замовлення та його дегустації.

Ми готуємо за перевіреними технологіями

Суші – це одна з найвідоміших страв у всьому світі, і багато в чому тому, що технологія їх приготування не вдосконалюється і залишається незмінною. Але ми вибрали свій шлях, який спрямований на покращення смакових якості та швидкості приготування ролів. І наші клієнти оцінили це, тому повертаються до нас знову та знову.

Кожна наша страва унікальна. І навіть якщо в іншому закладі ви зустрінете страву з такою самою назвою, то за смаком вони будуть абсолютно різними.

“Рис” – найоперативніша доставка суші до Аркадії та інших районів Одеси!

Смак страв — це, звичайно, безумовно важливо, проте сьогодні клієнти не менш вимогливі до сервісу обслуговування, зокрема до доставки. Коли робиш замовлення, хочеться його отримати якнайшвидше! Щоб прискорити доставку суші до дому по Аркадії, ми оптимізували всі процеси, а наші молоді кур’єри знають найкоротші маршрути.

Отримуйте задоволення від смачної їжі! Замовляйте улюблені суші у службі доставки “Рис”!