Найшвидша доставка піци на селище Котовського

Замовити піцу з доставкою на селище Котовського та бути впевненими, що кур’єр привезе її вчасно? Це реально! Служба доставки їжі “Рис” подбає про те, щоб ви отримали готове страви вказаного часу. Ми точно знаємо, що для онлайн замовлення піци головне – це впевненість у її якості та швидкості доставки. Сотні одеситів замовляють у нас піцу щодня, відзначаючи її особливий смак. А наша кур’єрська служба ніколи не підводить із доставкою.

піца в аркадії

Бажаєте дізнатися про нові принципи нашої роботи та секрети приготування піци?

Головний принцип нашої роботи – це якість у всьому. Ми замовляємо у перевірених постачальників бекон, яловичину, курку, ковбаски, орієнтуючись на найвищі сорти. Для приготування начинки використовуємо натуральне молоко та сир, а також свіжі овочі. Якість продуктів завжди знаходиться під контролем нашого шеф-кухаря.

Готуємо легке, але дуже смачне тісто!

Господині погодяться з нами, що тісто потребує особливої турботи та комфорту, і приготувати його – це справжня наука. Всі інгредієнти перед замісом повинні мати однакову температуру і поступово додаються.

Приготування тесту є також важливим процесом. І лише замішуючи його руками, можна досягти потрібної консистенції. Завдяки ручному замісу тісто насичується киснем, тому й виходить таким ніжним та повітряним.

Тісто довгого бродіння ми налаштовуємо наперед. Воно має настоятися за низької температури протягом 36 годин. В результаті білки та вуглеводи розпадаються на простіші речовини, що робить піцу легшою для засвоєння.

Професійне виконання кожного етапу

Використання свіжих продуктів, робота за стандартами — все це робить кожну піцу гарантовано смачною. Перед упаковкою менеджер перевіряє кожен виріб і потім запечатує його в упаковку і потім складає термосумку.

Завдяки такій злагодженій роботі ми можемо сміливо гарантувати те, що кожен клієнт отримає виріб, який замовляв і буде таким же смачним, як і він представляв.

Служба доставки готової їжі “Рис” забезпечить високий сервіс та гарантує якість

Кожне замовлення комплектується столовими приладами, серветками – до кількості осіб, для більшої зручності клієнтів. Тому нашу піцу часто замовляють із доставкою на селище Котовського на дні народження та корпоративи.

Ми з повагою ставимося до кожного нашого клієнта та раді завжди отримувати позитивні відгуки.

Як замовити піцу в Одесі з доставкою на селище Котовського?

Вибирайте улюблені страви та оформлюйте замовлення на сайті. Наш менеджер передзвонить вам протягом 5-10 хвилин, щоб уточнити деталі замовлення та підтвердити його. Після цього він передає замовлення на кухню, а вам потрібно буде почекати близько години-півтори прибуття кур’єра.