Доставимо піцу до Суворівського району за 1 годину!

Яка ваша улюблена піца? “4 м’яса” або “4 сири”, а може “Гавайська” чи “Дияволо”? Меню нашої служби доставки включає 21 вид піци і слід сказати, що цього вистачає, щоб задовольнити смаки всіх клієнтів. Кожна з них – це справжній витвір кулінарного мистецтва. Воно готується за італійськими рецептами при використанні найкращих та свіжих інгредієнтів. А наша кур’єрська служба доставить піцу по Одесі до Суворовського району всього за 1 годину з моменту оформлення замовлення.

піца в аркадії

Завжди правильне рішення – замовити доставку піци! Особливо якщо це піца від “Рис”!

Служба доставки їжі рятувала вас не раз у різних ситуаціях. Иногда просто не остается времени на готовку, а семья хочет на ужин что-то по-особенному вкусное. А як часто до нас несподівано приходять друзі, яких також хочеться чимось почастувати. Та й просто, обід на роботі стане приємнішим, якщо це не контейнер із домашньою їжею, а соковита та ароматна піца.

Вирішення кожної з перерахованих вище ситуацій — скористатися сервісом доставки готової їжі. І якщо ви хочете зробити замовлення піци з доставкою по Одесі до Суворовського району, наша кур’єрська служба привезе піцу тільки з печі не пізніше, ніж за годину.

Чому одесити так люблять нашу піцу?

Кожен піца готується нашими професійними піцайолами, при використанні найкращих інгредієнтів та з дотриманням технологій. Деякі види піци готуються за традиційними італійськими рецептами, але є ті, які ми готуємо за авторськими. У будь-якому випадку, кожна піца виходить дуже смачною та дуже ситною, і спробувати подібну ви більше ніде не зможете.

Переваги доставки піци “Рис”

  • Наші ціни доступні для кожного. У нас ви можете замовити смачну, але дешеву піцу з доставкою в Суворівський район.
  • Одна з наших переваг — це швидкість. У нас працюють молоді, але дуже досвідчені кур’єри, які навіть у годину пік привозять замовлення вчасно.
  • Будь-яка замовлена страва, піца, салати, десерти, локшина або рис порадує відмінними смаковими якостями та великими порціями.
  • Для доставки ми використовуємо спеціальну упаковку, щоб ви отримали піцу ще гарячою, ніби її дістали з печі.

Ми привеземо найбільшу та смачну піцу! Доставка по Одесі в Суворівський район здійснюється протягом 1 години.