Замовити піцу з доставкою в Приморський район

Служба доставки готової їжі “Рис” завжди подбає про те, щоб ваш стіл був сповнений найсмачніших частування! Коли хочеться замовити піцу в Приморський район, але не просто звичайну піцу, а найсмачнішу, соковиту та щедру на начинку, відкривайте наш сайт та вибирайте улюблену страву. Яку б ви піцу не вибрали (а їх у нас 21 вид), кожна з них викличе задоволення гастрономів.

піца в аркадії

“Гавайська”, “Вегетаріано”, “Карбонара”, “Дияволо”, “Маргарита” – у вас завжди є можливість скуштувати най легендарніші піци!

Коли в місті стільки доставкою піци, буває складно вибрати найкращу. А найкраща – це яка? Та, що привозиться ще гарячою, приготована з найкращих інгредієнтів, із рясним начинкою. Але багато замовників також звертають увагу не тільки на саму страву, як і на обслуговування. І важливою є швидкість доставки.

Наша робота будується на концепції, яка має на увазі:

  • ввічливе та швидке обслуговування.
  • швидка передача замовлення на кухню.
  • дбайлива та якісна упаковка.
  • використання найкращих інгредієнтів.
  • відмова від хімічних добавок.
  • доставка піци в Приморський та інші райони міста.
  • доступні ціни на будь-яку страву.
  • уважний підхід до кожного замовника.

Кожна людина, яка працює в нашій команді, — справжній професіонал та фанат своєї справи. Вони вміють слухати та чути клієнта, постійно відточують свою майстерність та вкладають у нього свою душу.

Завдяки цьому наша служба доставки користується попитом, любов’ю і повагою у одеситів, які дуже вимогливі як до їжі, так і до сервісу. Кожен наш замовник стає постійним клієнтом та нашим дорогим другом.

Доставимо піцу до Приморського району всього за 1 годину!

Крім піци у нас ви можете замовити суші та роли, закуски, гарячі м’ясні страви, салати, десерти. Також є спеціальне дитяче меню, яке включає смачні та корисні страви.

Піца з доставкою підходить на всі випадки життя – коли до вас прийшли гості, коли ви хочете смачно пообідати чи повечеряти, немає часу та бажання щось готувати. Ми перетворимо ваш на обід на справжнє свято.

Як замовити піцу з доставкою в Приморський район?

Вибирайте улюблені страви, оформляйте замовлення на сайті, вказавши час доставки. оператор передзвонить протягом 5-10 хвилин, щоб уточнити деталі замовлення та після цього передасть на кухню. Буквально за годину після оформлення замовлення наш кур’єр вручить вам довгоочікувану упаковку з піцою.