Усі ми працюємо за непередбачуваним графіком. Додайте до цього сімейні справи, спорт, відпочинок, подорожі. На приготування не те щоб зовсім не залишалося часу, але його катастрофічно мало. Повертаючись із роботи пізно ввечері про готування думати однозначно не хочеться. Тим більше, коли сім’я велика і у кожного свої смаки. Що робити у такій ситуації? Жертвувати часом чи переходить на бутерброди чи напівфабрикати? У нас є пропозиція краща! Скористайтеся сервісом доставки готової їжі. І сьогодні ми поговоримо про переваги цього вибору.

Переваги доставки їжі додому

  • Реальна економія часу. Навіть якщо ви любите готувати, вам це подобається і добре виходить, і близькі щоразу захоплюються вашим кулінарним талантом – це не означає, що у вас завжди є на цей час. Щоб приготувати їжу на роботу, потрібно витратити кілька годин увечері або встати раніше вранці. А це подвиг і не завжди виправданий.
  • Можливість швидко отримати замовлення. Сьогодні стільки служб доставки їжі, що їм доводиться активно боротися за клієнтів. І критерій швидкості вважається одним із найважливіших. Уявіть собі таку ситуацію, що до вас несподівано зібралися прийти гості, а в холодильнику просто нічого немає. П’ять хвилин на вибір страв, п’ять хвилин на дзвінок, годину на доставку. Це ідеально.
  • Економія грошей. Тут, звичайно, складно сказати, наскільки доставка готової їжі дешевша за приготовлену будинки. Дивлячись, що ви замовляєте. Але зазвичай середній чек продуктів із супермаркету виявляється набагато більшим.
  • Можливість замовити страву, яку ви точно не приготуєте вдома. Скільки спроб було приготувати суші самостійно? А піцу? А реберця? Не завжди виявляється можливість знайти потрібні інгредієнти, правильно розрахувати пропорції і в результаті все одно виявлялося щось не так. Замовляючи їжу додому, ви маєте унікальну можливість замовити улюблену страву і вдосталь насолодитися її смаком. Або спробувати щось нове. Таке, рецепт якого ви навіть не наважитеся гуглити.

Чому краще замовляти їжу до офісу?

Усім нам знайомі перекушування на роботі у вигляді бутербродів, снеків, фруктів, які якими б смачними не здавалися, ніколи не замінять повноцінний обід. Але працюючи в офісі, не завжди виходить обідати з цілком об’єктивних причин.

Наприклад, немає холодильника, де можна тримати контейнери з їжею. Або немає мікрохвильової печі, в якій можна розігріти обід. Поруч із роботою немає кафе чи закладу громадського харчування, а якщо є — воно дуже дороге, або просто немає часу на такий тривалий обід.

Вирішення всіх цих проблем – замовлення їжі додому

Якщо вам не вистачає часу та сил, якщо ви хочете щось нове та дуже знайоме смачне, якщо несподівано прийшли гості – не треба кидатися до плити. Замовте доставку їжі у перевіреній службі.

Ми не можемо не сказати, що служба доставки “Рис”, за словами наших клієнтів, вважається однією з найулюбленіших. Нам дуже приємно це чути і намагаємося завжди перевершити їхні очікування. Замовляйте улюблені страви та отримуйте задоволення від відпочинку та смачної їжі.