Часто клієнти, які хочуть замовити суші додому, губляться і не можуть вибрати страву. Справді, це буває важко, якщо ресторан пропонує десятки позицій меню. Сьогодні ми поговоримо про те, які бувають види суші, чим вони відрізняються і якій страві віддати перевагу.

Суші – найпоширеніші види

Найпопулярніший вид суші – це норимаки, які мають ще одну назву “катані суші”. Їх скручують і розрізають на кілька частин – зазвичай на шість або на вісім. Варто сказати, що японська кухня адаптувалася до кулінарних традицій Європи завдяки Америці. Зі США вона набула широкого поширення у світі.

Хосомаки

Ця страва є однією з найулюбленіших у японців. Це тонкі роли з рису, причому начинка може бути виготовлена лише з одного виду риби чи морепродуктів.

Футомакі

Вони ж “великі роли”. Особливість футомаки у тому, що з їхньому виготовленні використовується відразу кілька видів начинки.

Урамакі

Можливо, ви їх знаєте за назвою “вивернуті навиворіт”. Від маки вони мають одну відмінність – норі міститься всередину, а рис – зовні. Для приготування начинки використовується досить багато інгредієнтів, а зверху як посипання використовують кунжут або ікру. Особливість ролі полягає у виразному і дуже насиченому смаку, а також ефектному вигляді, тому не важко здогадатися, що клієнти їх просто люблять.

Які види суші?

Суші – це смачна, корисна і дуже ситна традиційна страва японської кухні, для приготування якої використовується стандартний набір інгредієнтів – риба, рис та морепродукти. У меню ресторану ви можете знайти велику кількість видів, які відрізняються не лише начинкою, а й способом приготування.

Нігірі

Щоб приготувати нігірі, потрібно сформувати невелику грудку рису, укласти зверху рибу і все це акуратно перев’язати тонкою смужкою норі. Потрібно сказати, незважаючи на нехитрий склад, нігірі виходять дуже смачними, тому їх часто замовляють клієнти.

Гункани

Суші овальної форми, обрамлені смужкою норі. У таких суші начинка міститься зверху. Як наповнення найчастіше використовується рис та ікра леткої риби. Однак часто можна зустріти й інші не менш цікаві поєднання.

Сашімі

Просто м’ясо, яке подається без інших інгредієнтів.

Які бувають суші у доставці їжі “Рис”?

Великий вибір меню – візитна картка нашої служби доставки. Ні, у нас представлені далеко не всі види суші та ролів, зате є ті, які так люблять наші клієнти.

Ми впевнені в тому, що у вас вже є улюблені страви і ми завжди намагаємося робити все, щоб ви могли побалувати себе смачними суші та ролами. Поряд із класичними стравами, у нас завжди є багато цікавих новинок.

Бажаємо вам гарного вибору та приємного апетиту!