21 -Саме стільки видів піци представлено в онлайн каталозі доставки “Рис”. З м’ясом та морепродуктами, сирна, вегетаріанська, без м’яса, гостра та класична, відкрита та закрита, велика та маленька – кожен гурман зможе знайти улюблену страву та оформити швидку доставку. Ми із задоволенням розповімо Вам, які бувають види піци і це буде найапетитніший рейтинг.

Кожна друга людина стверджує, що піца — це її улюблена страва. Коли ми чуємо слово “Італія”, перше, що спадає на думку – це, звичайно ж, піца, шалено смачна, ароматна, ситна, поживна і красива.

Італійці відрізняються консервативністю, тому до рецептів ставляться дуже строго, багато хто з них став класикою, тому їх можна зустріти в меню практично всіх ресторанів.

Найпопулярніші види піци в італійців

  • “Маргарита”

Ця піца вважається найсмачнішою не лише в Італії, а й у всьому світі. І це при тому, що вона має більш ніж простий склад – борошно, оливкова олія, базилік, моцарелла. І, тим не менш, смак страви виходить збалансованим та неповторним. Таку піцу не лише часто замовляють, а й готують удома. Та виходить дуже смачно!

  • Неаполітанська піца

Справжні гурмани стверджують, що спробувати справжню неаполітанську піцу можна лише у Неаполі. Але давайте дивитися об’єктивно, мало хто вирішить поїхати туди виключно за піцею. Наші піцайоло теж можуть приготувати не менш смачну неаполітанську піцу. Як начинку вони використовують анчоуси, томати, базилік, італійські трави, моцареллу та інші інгредієнти.

  • Марінара

Цікаво, що для приготування такої піци зовсім не обов’язково потрібно використовувати морепродукти. Але, звичайно ж, з ними вона набагато смачніша. Рекомендуємо спробувати піцу з кальмарами, мідіями, креветками, молюсками, лососем, тунцем та ін. Ідеальне доповнення морепродуктів – оливки та тверді сорти. Відмінна риса такої піци – тонкий корж.

  • “Чотири сири”

Улюблена піца служби доставки “Рис”. Рецепт був винайдений у Неаполі, але дуже швидко поширився по всьому світу. Цікаво, що класична рецептура спочатку мала на увазі використання трьох видів сиру, а четвертий гість закладу має обрати сам.

  • Капричоза

Якщо просити італійців, яка у них найулюбленіша піца, вони дадуть відповідь, що Капричоза, яка отримала свою назву від ресторану, в якому вона вперше була приготовлена. Наші клієнти також люблять цю піцу, особливо ті, хто любить піцу зі щедрою начинкою.

Існує маса різновидів піци, приблизно більше 150-ти. Незважаючи на свою схожість, кожна з них має незрівнянний смак. Ця ситна страва стає чудовим частуванням для великої компанії, тому що піца завжди асоціюється з гарним настроєм.

А ви вже куштували піцу служби доставки “Рис”?

У меню представлені різні види піци, м’ясні, з морепродуктами, вегетаріанські, сирні. Кожен клієнт завжди знайде страву до смаку.